ödeme ve teslimat koşulları

Ödeme ve Teslimat
 
1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Y….K… bankası TR……………………..BULTAŞ MOBİLYA TL hesabımıza yapabilirsiniz
 
2) Sipariş Bedeli İadesi
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; BULTAŞ MOBİLYA Firması, üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.
 
3) Teslimat
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. koceli merkezli firmamızın ürünleri kendi personel ekibimiz ile gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda teslim edilir.
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye ve belirlenen şehirler için geçerlidir
 
4) Ödeme Takibi
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.
 
Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız, tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.
Ürün teslim alındıktan sonra kargo teslimat firmasının personel görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 05378821313 numaralı whatsapp a gönderin ve durumu bilgi@bultasmobilya.com mail adresine bildiriniz.
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.
 
BULTAŞ MOBİLYA
Adres: Ümraniye
Tel : (0537) 882 13 13
Email:bilgi@bultasmobilya.com
X